FORGOT YOUR DETAILS?

Çimstone

Çimstone Tezgah Nedir? Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

cimstone-logo

Çimstone Tezgah İtalyan BRETON teknolojisiyle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştiren Banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki ürünleriyle karşılar. Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebiler bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.Doğanın armağanı kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle yeniden şekillendiren 305×140 cm levha boyutları ile banyo ve mutfaklarda değişen banko ve tezgah beklentilerini karşılıyor…Mutfağınızın tezgahıyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde sizin markanız. Çünkü Çimstone, banko ve tezgahın yanı sıra; iç mekan duvar, cephe, merdiven, denizlik, süpürgelik ve zemin döşemesi olarak da kullanılabilen bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku alternatifleriyle size özgün tasarımlar üretebilme şansı tanıyan cimstone mutfak ve banyonuzu yeniden yaratmak size kalır.Masa, mutfak tezgahı,banyo ve sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

Kuvarsın ışıltısı hayatın rengi

Kuvarsın ışıltısı hayatın rengi

Kuvarstan oluşan, doğanın armağanı kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle yeniden şekillendirir.

Asit ve bazlara karşı dirençli

Asit ve bazlara karşı dirençli

Asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.

Farklı kullanım alanlarına uygun

Farklı kullanım alanlarına uygun

Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen Masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.

Şık ve özgün

Şık ve özgün

Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.

Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı

Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı

Doğadaki sert mineral taşlardan olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesayesinde Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklıdır. Üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır.

Kolay temizlenir

Kolay temizlenir

Parlaklığını kuvarsın ışıltısından alır. Kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.

TOP